Birgemiz: áreket ýaqyty
QZ
Волонтер болыңыз
Басты бет Жаңалықтар «Жыл волонтері» халықаралық сыйлығы конкурсының онлайн-дауыс беру нәтижелері!

«Жыл волонтері» халықаралық сыйлығы конкурсының онлайн-дауыс беру нәтижелері!

07.11.2023 1743 0

2023 жылғы 4 қарашада «Жыл волонтері» халықаралық сыйлығын алуға онлайн-дауыс берудің бірінші кезеңі аяқталды, оған техникалық іріктеуден өткен 143 үміткер қатысты.

 Дауыс беру нәтижелері бойынша екінші турға 105 үміткер өтті. Халықаралық сыйлықты беру Қағидаларына сәйкес келесі кезеңге ең көп дауыс жинаған әрбір номинациядан 10 (он) артық емес үміткер өтеді.  Екінші кезеңде үміткерлердің өтінімдерін Конкурстық комиссия қарайтын болады.

 

Волонтер/Организация/Группа/ волонтер/ұйым/ топ

Страна/Город/Ел/Қала

Количество голосов/дауыс саны

1.Лучшая волонтерская организация/Үздік волонтерлік ұйым

1

Волонтерский центр «Biz Barmyz»

г. Караганда

2526

2

ОО «Поисковики города Павлодара VITA»

Павлодарская область

1234

3

Волонтерский корпус VolteQ

Карагандинская область

833

4

Общественный фонд «Клуб добряков Астаны»

г.Астана

766

5

Общественное объединение «Волонтеры Астана LIDER.KZ»

г. Астана

611

6

Молодежное общественное объединение «Выпускники ACCESS города Шымкент «ASАА»

г. Шымкент

564

7

Общественный фонд «Ерекше Жол»

г.Шымкент

285

8

Общественное Объединение «Детей-инвалидов-Káýsàr Bulaq»

Алматинская область, г. Талгар

264

9

Общественный фонд «Фонд социальной поддержки Кәусар» 100 тенге

Алматинская область

194

10

Молодежное общественное объединение «Единая детско-юношеская организация «Жер жаннаты – Жетісудың Ұланы» области Жетису

область Жетису

117

11

Общественный благотворительный фонд «Ырысты»

г. Алматы

57

12

Волонтерская группа «Мейірім»

Алматинская область

25

13

Городской волонтерский штаб «Рудненский добряк» (инициативная группа)

24

14

Частный благотворительный фонд «Мейірімділік жолы -Путь милосердия»

г Астана

16

2.Лидер корпоративного волонтерства/Корпоративтік волонтерлік көшбасшысы

15

Буенбаев Мурат

Кербулакский район, Кызылжарский сельский округ

160

16

Әлібек Еркеназ Әлібекқызы

г.Актобе

145

17

Дуйсенова Аяулым

г. Семей

136

18

Тендибай Ануар

24

3.Лидеры целей устойчивого развития/Тұрақты даму мақсаттарының көшбасшылары

19

Омар Хадис

113

20

Манап Серикбол

112

21

Сыздыкбаев Адилжан

Аксуский район, область Жетису

95

22

Кудербаев Мадиби

Аксу ауданы

75

23

Тажибаев Ерлан Уразбайұлы

Область Жетису

65

24

Ногайбеков Сакен

Алматинская область

57

25

Асанова Малика

г. Алматы

2

4.Лучший социальный помощник/Үздік әлеуметтік көмекші

26

Есекешова Марал

г. Астана

801

27

Рахманов Кайрат

г.Павлодар

582

28

Шарипов Давид

г. Астана

563

29

Пономарева Айгерим

Илийский район

471

30

Азамат Намелбек

Жамбылская область, г. Тараз

371

31

Мухамедали Боранбай

Карагандинская область

354

32

Амантаев Ербол Еркинович

Акмолинская область город Кокшетау

269

33

Муктаров Жусуп

Республика Кыргызстан

266

34

Пушкарева Анастасия

Костанайская область

162

35

Ашимова Әсел Рашидқызы

Область Жетысу

154

36

Абатайкызы Молдир

135

37

Вагин Юрий

Костанайская область

103

38

Елубай Жоламан

Костанайская область, Житикаринский район

101

39

Балмагамбетова Айзада

Актюбинская область

86

40

Тасболатов Аскар

Павлодарская область

54

41

Оспан Ақансері

Карагандинская область

44

42

Муртузаева Гульшад

Алматинская область, п.Ұйғыр

20

43

Орынбекова Жазира

Область Жетысу

17

44

Усербекова Айдана

12

45

Казиев Наиль

Карагандинская область,

12

46

Кадыркеш Дилмухамед

Область Жетысу

6

47

Курмангалиева Аяулым

4

48

Хаирова Нургуль,

г. Атырау

4

49

Джиентаева Гульнар

0

5.За активное участие в ликвидации чрезвычайных ситуаций/Төтенше жағдайларды жоюға белсенді қатысқаны үшін

50

Сырлыбаев Абай

Шымкент

840

51

Дюсенбаева Самал

г.Экибастуз

605

52

Абдин Дамир

СКО

573

53

Нармуратова Акмейр

г. Туркестан

493

54

Павел Евгения

Абайская область

422

55

Алдабергенов Ардак

г. Экибастуз

203

56

Кусанова Холида

Алматинская область

187

57

Аширова Бибигуль Ануарбековна

109

58

Шайнуров Берик

г. Кызылорда

18

59

Елямов Талипжан

10

60

Берлыбеков Ерик

6

6.За активное участие в поиске пропавших без вести людей/Хабар-ошарсыз кеткен адамдарды іздеуге белсенді қатысқаны үшін

61

Середина Екатерина

г.Талдыкорган

167

62

Логошиновачевская Олеся Юрьевна

г.Костанай

157

63

Инициативная группа«Волонтерское движение Qanat»

г.Астана

123

64

Воликова Олеся

г.Экибастуз

121

7. За активное участие в оказании помощи жертвам правонарушений/Құқық бұзушылық құрбандарына көмек көрсетуге белсенді қатысқаны үшін

65

Тен Виктор

156

8. За активное участие в развитии здравоохранения/Денсаулық сақтауды дамытуға белсенді қатысқаны үшін

66

Камилов Жасурбек

Узбекистан

437

67

Нурболаткызы Меруерт

Область Жетысу

17

68

Орынбекова Казына

Область Жетысу

12

69

Биахмет Байгалик

Область Жетису

3

9.За активное участие в пропаганде здорового образа жизни/Салауатты өмір салтын насихаттауға белсенді қатысқаны үшін

70

Такенова Дана Азаматовна

г. Астана

689

71

Карягин Виктор

г Павлодар

617

72

Байденов Жансерик

Область Жетысу

262

73

Бутанаев Руслан Бауржанулы

Абайская область

232

74

Естибаев Марат

Область Жетысу

95

75

Кадыкенова Жамиля

Область Жетису

7

76

Оразгали Бекзат

5

77

Омирханулы Айдын

Сарыозен ауданы

4

78

Молдагали Еламан

Область Жетису

4

10.За вклад в популяризацию знаний/Білімді дәріптеуге қосқан үлесі үшін

79

Мұрат Мәдина

718

80

Курманалина Томирис

425

81

Кисбаев Юсуф

381

82

Аксубаева Раушан

Область Жетысу

203

83

ИГ «Семья Лутошкиных»

г Атбасар

201

84

Спанкулова Фарида

Алматинская область

120

85

Джумадилова Куралай

Мангистауская область

110

86

Ыдырысова Арай

85

87

Мустафаева Жансая

Кербулакский район

56

88

Акишева Акбота

г.Талдыкорган

52

89

Куанышпекова Акниет

45

90

Дроздецкая Татьяна

25

91

Юсупова Меруерт

23

92

Жанзакова Хадиша Бахытқызы

г. Шымкент

14

93

Баймолда Жулдыз

Сарыбастау ауылдық

11

94

Абдикаев Казыбек

г. Талдыкорган

3

95

Сабанчиева Ардак

Алматинская область

3

96

Нұрғали Нұрдәулет

3

11. За вклад в сохранении и защиты окружающей среды/Қоршаған ортаны сақтауға және қорғауға қосқан үлесі үшін

97

Евженкова Людмила

ВКО, г. Усть-Каменогорск

424

98

Утельбаева Мария Васильевна

г.Костанай

390

99

Дилдабек Аяулым

314

100

Сабитова Айдана

г.Алматы

217

101

Шагалимов Шасалим

170

102

Мухаметкалиева Мадина

Область Жетису

70

103

Бакирова Динара

Область Жетису

26

104

Сабырова Альбина Қалдаровна

Область Жетису

7

105

Нарымбет Молдир

Область Жетису

3

106

Байназарова Адель Ержановна

г. Алматы

2

107

Махмудов Даниёр

Узбекистан, г.Ташкент

1

12. За вклад в укреплении мира, дружбы и согласия/Бейбітшілікті, достық пен келісімді нығайтуға қосқан үлесі үшін

108

Смагулова Венера

г.Павлодар

467

109

Мурзагаливеа Диана

г.Астана

194

13. За вклад в сохранении и развитии историко-культурного наследия/Тарихи-мәдени мұраны сақтауға және дамытуға қосқан үлесі үшін

110

Общественное объединение «Павлодарский поисковый исследовательский отряд «Майдан жолы»»Шитов Александр

Павлодарская область

947

111

Прмаганбетов Айдын

457

112

Нұрпейіс Сымбат Асхаткызы

Алматинская область г. Балхаш

164

113

Санақбай Жанарай Сансызбайқызы

г.Караганда

101

114

Рахман Акерке

Область Жетису

28

115

Общественное Объединение "Алтын Адам Жетісу шеберлер орталығы" Алматинской области, Бакирова Динара Сериковна

26

14. За вклад в решении вопросов зоозащиты/Зоологиялық қорғау мәселелерін шешуге қосқан үлесі үшін

116

Вероника Гузенко

г. Талдыкорган

520

117

Уголькова Наталья Ивановна

г. Караганда

274

118

ГУ " Гимназия №3 для одарённых детей" учитель Кенжебаева Гульсара Серикболовна

Павлодарская область

193

119

Гордова Надежда Сергеевна

г. Павлодар

175

120

Муканова Елена

Восточно-Казахстанская область, г. Усть-Каменогорск

68

121

Мауетбек Мергүл

г. Алматы

52

122

Мнаж Эльдар

Кызылординская область

46

123

Бекматов Нұрасыл Жасұланұлы

Кызылординская область

11

15. За вклад в решении социальных задач/Әлеуметтік міндеттерді шешуге қосқан үлесі үшін

124

Былинина Людмила ОО «Поисковики города Павлодара VITA»

г.Павлодар

820

125

Айтбенбетов Болатбек Серикбаевич

г.Кызылорда

576

126

Волонтерское движение Бес Асыл ІЛЕ ЖАСТАРЫ

350

127

Мелдебек Ерхан

Жамбыл облысы

284

128

Кабаев Нұрсұлтан Жақсылықұлы

ЗКО

258

129

Рахметказынов Нуржан

Область Жетису

212

130

Шер Мухаммад Марзия

207

131

Базарбаева Айнур

193

132

Алихан Муратказы

СКО

167

133

Тахметова Сауле Касымкановна ИГ Серебряные волонтеры

СКО

129

134

Нурканов Нурболот

Кыргызстан

124

135

Абдрешева Тлеужан

95

136

ОФ Азаматшы KZ Саутбекова Мадина

93

137

Айткалиев Нуртас

г. Атырау

71

138

Есенбеков Алмат Асхатұлы

25

139

ОО «Аксу-наш общий дом» Байманов Канатбек

Павлодарская область, г. Аксу

11

140

Кудайбергенов Алмас

Область Жетысу

10

141

ОФ “Совет ветеранов ВОВ, тружеников тыла и детей войны” Жапарханова Райхан

г. Алматы

3

142

Брезинская Мария

г. Шымкент

2

143

Унайбекова Айдана Волонтерский центр «MEIRIMDILIK»

0

 

 

 

Соңғы жаңалықтар
02.05.2024 619 0
Қайырымдылық саласындағы құрметті атақ беруге өтініш қабылдау басталды!
Толығырақ
26.04.2024 1431 0
Қазақстанда BIRGEMIZ жалпыұлттық жобасы аясында шағын гранттар байқауы басталды!
Толығырақ
22.04.2024 3240 0
Волонтерлік уақыт саяхаты ретінде
Толығырақ
Әлеуметтік желілерде оқыңыз
Барлық оқиғалармен жаңартыңыз
Спасибо! ваша заявка отправлена